_ _
_

Dáme vám čas poznat
Nový Renault

Renault Seznamka 365 vám přináší jedinečnou možnost důvěrně poznat vašeho budoucího partnera a společníka na cestách. Nabízíme vám možnost dlouhodobé testovací jízdy vozů Renault.

Chci se seznámit

Příběhy těch, kteří se už seznámili

Ukažte nám svůj příběh i vy! Použijte na Instagramu hashtag #seznamka365 
a podělte se o své zážitky s ostatními.

Sobotni testovani noveho Renault Kadjar 😋😋 #seznamka365 #renault #kadjar #renaultkadjar #2k19 #autopokorny P.S.: Moc me to auto bavilo 🥰

Ta radost, když jednou na kopec nemusíš běžet, ale vyveze tě tam vyhraný Kája 🚙😻 @renault_cz #kadjar #new #friend #winner #kaja #renault #happy #runner #trip #autumnvibes #drive #allterain #car #explore…   zobrazit více »

Nový Kadjar 😍 #seznamka365 Myslím,že by nám slušel. Jízda s ním byla skvělá a my moc děkujeme za možnost vyzkoušet.

Když si v Novém Renault KADJAR pustíte hudbu, jasné tóny a pevné rytmy audiosystému Bose vás roztančí podobně jako tanečnici @veronikalalova.cz. 💃 😎 #renault #kadjar #seznamka365 #SUV #dance #samba #trip…   zobrazit více »

Nedokážete se rozhodnout, které auto 🚘 je pro Vás to pravé? 🤩 Já měl možnost vyzkoušet úplně nový vůz Renault Kadjar s perfektní výbavou ve spolupráci s @renault_cz 😍 Zapojte se do projektu #seznamka365…   zobrazit více »

Nový Renault Kadjar má taky úžasné reproduktory! Nejenže vám zpříjemní cestu, ale třeba vás i roztančí... jako mě!  Která hudba dostane do varu vás? Vyzkoušet je můžete i vy!  A to v rámci projektu #seznamka365,…   zobrazit více »