_ _
_

Dáme vám čas poznat
Nový Renault

Renault Seznamka 365 vám přináší jedinečnou možnost důvěrně poznat vašeho budoucího partnera a společníka na cestách. Nabízíme vám možnost dlouhodobé testovací jízdy vozů Renault.

Chci se seznámit

Příběhy těch, kteří se už seznámili

Ukažte nám svůj příběh i vy! Použijte na Instagramu hashtag #seznamka365 
a podělte se o své zážitky s ostatními.

Ta radost, když jednou na kopec nemusíš běžet, ale vyveze tě tam vyhraný Kája 🚙😻 @renault_cz #kadjar #new #friend #winner #kaja #renault #happy #runner #trip #autumnvibes #drive #allterain #car #explore…   zobrazit více »

Když si v Novém Renault KADJAR pustíte hudbu, jasné tóny a pevné rytmy audiosystému Bose vás roztančí podobně jako tanečnici @veronikalalova.cz. 💃 😎 #renault #kadjar #seznamka365 #SUV #dance #samba #trip…   zobrazit více »

Nedokážete se rozhodnout, které auto 🚘 je pro Vás to pravé? 🤩 Já měl možnost vyzkoušet úplně nový vůz Renault Kadjar s perfektní výbavou ve spolupráci s @renault_cz 😍 Zapojte se do projektu #seznamka365…   zobrazit více »

Nový Renault Kadjar má taky úžasné reproduktory! Nejenže vám zpříjemní cestu, ale třeba vás i roztančí... jako mě!  Která hudba dostane do varu vás? Vyzkoušet je můžete i vy!  A to v rámci projektu #seznamka365,…   zobrazit více »

#repost: Tak tomu se říká skutečný svatební pomocník! 👰 @marttula_ prožila s Novým Renault KADJAR všechny svatební přípravy až po jejich nejšťastnější okamžik. Renault KADJAR se může stát i vaším parťákem…   zobrazit více »

Dopřejte si dobrodružství na palubě Renault KADJAR! #New #KADJAR #Adventure #Design #Nature #4x4 #French #Renault #seznamka365