ARKANA ARKANA CLIO CLIO

Interiér

Interiér se sportovním duchem

Interiér se sportovním duchem

Velice kvalitní měkčené materiály, výrazné dekory a ozdobné prvky vytvářejí dynamické a útulné prostředí pro vaši jízdu.
_ _
Prostorný interiér

Prostorný interiér

Přes svůj dynamický tvar karoserie nabízí Arkana mimořádně prostorný interiér pro všechny cestující na palubě a k tomu přidává velkou porci variability.
_ _
Indukční nabíjení chytrého telefonu

Indukční nabíjení chytrého telefonu

Nabíjejte svůj chytrý telefon rychle a bez zbytečných kabelů díky indukční nabíječce.
_ _
Zavazadlový prostor

Zavazadlový prostor

Arkana nabízí jeden z největších zavazadlových prostorů ve své třídě a díky dvojité podlaze poskytuje vynikající variabilitu pro každý náklad.
_ _
Multimediální systém Easy Link

Multimediální systém Easy Link

Multimediální systém Easy Link nabízí celou řadu užitečných funkcí jako jsou vyhledávání adres a bodů zájmů, živé dopravní zpravodajství či zrcadlení obrazovky vašeho chytrého telefonu. Díky ovládání inspirovaném chytrými telefony a uhlopříčkou až 9,3“ nabízí uživatelsky přívětivé a přizpůsobitelné prostředí.
_ _
Digitální 10“ přístrojový štít

Digitální 10“ přístrojový štít

Arkana nabízí digitální přístrojový štít o úhlopříčce 10 palců. Umožňuje celou řadu zobrazení jako je replikace navigace či přizpůsobitelné zobrazení jízdních infromací. Neustále tak máte na očích informace, které potřebujete ke klidnému cestování.
_ _

Exteriér

Extravagantní SUV

Extravagantní SUV

Štíhle linie, robustní styl, velká světlá výška, výrazná kola, dynamická linie střechy…to vše se snoubí v jedinečné karoserii SUV-kupé.
_ _

R.S. LINE

Exkluzivní verze
R.S. Line

Exkluzivní verze
R.S. Line

Verze R.S. Line je vrcholem v nabídce modelu Arkana. Pyšní se exkluzivními prvky jako jsou 18“ disky kol z lehkých slitin Silverstone, sportovním předním a zadním nárazníkem či výrazným lakem oranžová Valencia.
_ _
Exkluzivní i uvnitř

Exkluzivní i uvnitř

Výrazný design verze R.S. Line pokračuje i v interiéru. Zde na vás čekají elektricky nastavitelná sedadla v kombinaci kůže/Alcantara s kontrastním červeným prošíváním, dekory s karbonovým vzhledem, volant potažený perforovanou kůží Nappa či strop ve sportovním černém provedení.
_ _

TECHNOLOGIE A INOVACE

Easy Pilot - asistent pro jízdu
po dálnici a v kolonách

Easy Pilot - asistent pro jízdu
po dálnici a v kolonách

Easy Pilot kombinuje adaptivní tempomat s funkcí Stop&Go a udržování uprostřed jízdního pruhu. Díky tomuto asistenčnímu systému je posouvání v husté městské dopravě i cestování na dlouhých trasách jednodušší a méně únavné.
_ _
Aktivní nouzové brzdění
s detekcí chodců a cyklistů

Aktivní nouzové brzdění
s detekcí chodců a cyklistů

Arkana je vybavena systémem aktivního nouzového brzdění, včetně detekce chodců a cyklistů a to již v základní výbavě. Systém Vás upozorní na hrozící nebezpečí a v případě nutnosti sám aktivuje brzdový systém.
_ _
Rear Traffic Alert

Rear Traffic Alert

Tento bezpečnostní systém vás prostřednictvím několika radarových senzorů upozorní na příjezd vozidel při couvání z parkovacího místa, čímž povyšuje bezpečnost vozu na další úroveň.
_ _
Parkovací asistent
Easy Park Assist

Parkovací asistent
Easy Park Assist

Už žádné stresující chvíle během parkování ani odřené nárazníky…s parkovacím asistentem Easy Park Assist bude nyní parkování hračkou.
_ _
Prémiový audiosystém Bose

Prémiový audiosystém Bose

Vychutnejte si hutné tóny prémiového audiosystému Bose s 9 reproduktory. Chytře umístěný subwoofer na straně zavazadlového prostoru neomezuje jeho využitelnost, tudíž se už nemusíte rozhodovat mezi praktičností a špičkovým zvukem.
_ _
Multi-Sense

Multi-Sense

Nastavte si vůz podle své nálady. Díky 3 režimům (My Sense, Eco a Sport) si můžete vybrat jaký styl jízdy zvolíte, ať už máte chuť na sportovnější svezení nebo byste rádi uspořili nějakou tu kapku paliva. Také si můžete zvolit z celkem 8 dostupných barev ambientního osvětlení interiéru a vytvořit si tak příjemnou atmosféru na palubě.
_ _

Сhci vyzkoušetNový Renault ARKANA

Možnost registrace je momentálně nedostupná

Příběhy těch, kteří se už seznámili
#seznamka365 na Instagramu

V Renault CAPTUR najdete praktickou skrýš pro všechno, co v autě během jízdy potřebujete. #renault #captur #suv #cars #automobile #citycar #easylife #innovation #technology #seznamka365

@veronikalalova.cz si Nový Renault KADJAR mimořádně užívá! 👌 Oceňuje zejména automat, ale i tichou jízdu a parkování. Pokud uvažujete i vy nad novým vozem, určitě nepromeškejte možnost seznámit se s ním…   zobrazit více »

Ahoj všichni! Musím se přiznat, že s tímto fárem #NovyKadjar se nebudu chtít loučit! Automat je pecka, měli jste pravdu. Ale ty další funkce. Myslím, že zrovna parkovat umím dobře, ale to je opravdu pohoda,…   zobrazit více »

Tak se přiznejte, kolik krásných míst máte v okolí vašeho bydliště? 🗽🗼🏯🏰🏛️ A kolik z nich jste v nejbližší době navštívili? 🧐🤔 Doufám, že nejsem jediná ostuda, která, třeba na Kuksu, který máme "za barákem",…   zobrazit více »

Strohé a jednoduché, co myslíte?😉 Ale přesně v tom spočívá francouzská elegance, kterou #captur teda má.🇨🇵 #renaultfamily #renault #renaultcz #renaultcaptur #loudagramm #loudaauto #renaultfanclub…   zobrazit více »

Renault CAPTUR vám během jízdy poskytne maximální pohodlí. 📷: @roadblog.cz #Renault #CAPTUR #Design #car #Outdoor #cargram #seznamka365