ARKANA ARKANA CLIO CLIO

Interiér

Interiér se sportovním duchem

Interiér se sportovním duchem

Velice kvalitní měkčené materiály, výrazné dekory a ozdobné prvky vytvářejí dynamické a útulné prostředí pro vaši jízdu.
_ _
Prostorný interiér

Prostorný interiér

Přes svůj dynamický tvar karoserie nabízí Arkana mimořádně prostorný interiér pro všechny cestující na palubě a k tomu přidává velkou porci variability.
_ _
Indukční nabíjení chytrého telefonu

Indukční nabíjení chytrého telefonu

Nabíjejte svůj chytrý telefon rychle a bez zbytečných kabelů díky indukční nabíječce.
_ _
Zavazadlový prostor

Zavazadlový prostor

Arkana nabízí jeden z největších zavazadlových prostorů ve své třídě a díky dvojité podlaze poskytuje vynikající variabilitu pro každý náklad.
_ _
Multimediální systém Easy Link

Multimediální systém Easy Link

Multimediální systém Easy Link nabízí celou řadu užitečných funkcí jako jsou vyhledávání adres a bodů zájmů, živé dopravní zpravodajství či zrcadlení obrazovky vašeho chytrého telefonu. Díky ovládání inspirovaném chytrými telefony a uhlopříčkou až 9,3“ nabízí uživatelsky přívětivé a přizpůsobitelné prostředí.
_ _
Digitální 10“ přístrojový štít

Digitální 10“ přístrojový štít

Arkana nabízí digitální přístrojový štít o úhlopříčce 10 palců. Umožňuje celou řadu zobrazení jako je replikace navigace či přizpůsobitelné zobrazení jízdních infromací. Neustále tak máte na očích informace, které potřebujete ke klidnému cestování.
_ _

Exteriér

Extravagantní SUV

Extravagantní SUV

Štíhle linie, robustní styl, velká světlá výška, výrazná kola, dynamická linie střechy…to vše se snoubí v jedinečné karoserii SUV-kupé.
_ _

R.S. LINE

Exkluzivní verze
R.S. Line

Exkluzivní verze
R.S. Line

Verze R.S. Line je vrcholem v nabídce modelu Arkana. Pyšní se exkluzivními prvky jako jsou 18“ disky kol z lehkých slitin Silverstone, sportovním předním a zadním nárazníkem či výrazným lakem oranžová Valencia.
_ _
Exkluzivní i uvnitř

Exkluzivní i uvnitř

Výrazný design verze R.S. Line pokračuje i v interiéru. Zde na vás čekají elektricky nastavitelná sedadla v kombinaci kůže/Alcantara s kontrastním červeným prošíváním, dekory s karbonovým vzhledem, volant potažený perforovanou kůží Nappa či strop ve sportovním černém provedení.
_ _

TECHNOLOGIE A INOVACE

Easy Pilot - asistent pro jízdu
po dálnici a v kolonách

Easy Pilot - asistent pro jízdu
po dálnici a v kolonách

Easy Pilot kombinuje adaptivní tempomat s funkcí Stop&Go a udržování uprostřed jízdního pruhu. Díky tomuto asistenčnímu systému je posouvání v husté městské dopravě i cestování na dlouhých trasách jednodušší a méně únavné.
_ _
Aktivní nouzové brzdění
s detekcí chodců a cyklistů

Aktivní nouzové brzdění
s detekcí chodců a cyklistů

Arkana je vybavena systémem aktivního nouzového brzdění, včetně detekce chodců a cyklistů a to již v základní výbavě. Systém Vás upozorní na hrozící nebezpečí a v případě nutnosti sám aktivuje brzdový systém.
_ _
Rear Traffic Alert

Rear Traffic Alert

Tento bezpečnostní systém vás prostřednictvím několika radarových senzorů upozorní na příjezd vozidel při couvání z parkovacího místa, čímž povyšuje bezpečnost vozu na další úroveň.
_ _
Parkovací asistent
Easy Park Assist

Parkovací asistent
Easy Park Assist

Už žádné stresující chvíle během parkování ani odřené nárazníky…s parkovacím asistentem Easy Park Assist bude nyní parkování hračkou.
_ _
Prémiový audiosystém Bose

Prémiový audiosystém Bose

Vychutnejte si hutné tóny prémiového audiosystému Bose s 9 reproduktory. Chytře umístěný subwoofer na straně zavazadlového prostoru neomezuje jeho využitelnost, tudíž se už nemusíte rozhodovat mezi praktičností a špičkovým zvukem.
_ _
Multi-Sense

Multi-Sense

Nastavte si vůz podle své nálady. Díky 3 režimům (My Sense, Eco a Sport) si můžete vybrat jaký styl jízdy zvolíte, ať už máte chuť na sportovnější svezení nebo byste rádi uspořili nějakou tu kapku paliva. Také si můžete zvolit z celkem 8 dostupných barev ambientního osvětlení interiéru a vytvořit si tak příjemnou atmosféru na palubě.
_ _

Сhci vyzkoušetNový Renault ARKANA

Možnost registrace je momentálně nedostupná

Příběhy těch, kteří se už seznámili
#seznamka365 na Instagramu

Gratulujeme šťastné výherkyni soutěže Rossignol DEMO tour, která si dneska převzala Nový Renault Kadjar🚙, který si bude užívat celý měsíc . Přejeme výherkyni hodně šťastných kilometrů a vy ostatní nezoufejte,…   zobrazit více »

Sunset with France friend 🌄 ________________________ #renaultseznamka #renaultopportunity #renaultkadjar #renault #peterbaco #kadjar #opportunity #sunset_love #carphotographer #carsofinstagram…   zobrazit více »

Agressive french style 😠 _________________________ #renaultseznamka #renaultopportunity #renaultkadjar #renault #renault_cz #peterbaco #canoncz #agresivecar #frenchcars #sunset_love #carphotographer…   zobrazit více »

Nový Renault KADJAR nabídne zážitek z jízdy na každé cestě bez ohledu na překážky. Kam byste s ním vyrazili? #Renault #KADJAR #NEW #Design #SUV #seznamka365

Taková "víkendovka" 😊 #renault #kadjar #renaultkadjar #renaultseznamka #car #february #2019 #niceweekend @renault_cz #seznamka365