arrow-left-white.svg arrow-right-white.svg
_ _
x

RENAULT CLIO 1: OKAMŽITÝ ÚSPĚCH

Příchod prvního modelu Clio v roce 1990 byl revolucí. Tento nástupce modelu Renault 5 byl prvním malým vozem značky, který již neměl číselné označení, ale jméno. Jeho kvality byly potvrzeny výhrou v prestižní anketě Evropské auto roku.
_ _
x

RENAULT CLIO 2: PROSTOR PRO VŠECHNY

Druhá generace se zaměřila na ještě lepší využití prostoru. Navíc nabídla mnohem vyspělejší chování na silnici a větší porci komfortu. V neposlední řadě druhá generace nabídla nadprůměrnou úroveň bezpečnosti, na kterou navázala třetí generace modelu CLIO.
_ _
x

RENAULT CLIO 3: NAPROSTÉ BEZPEČÍ

Třetí generace modelu Clio výrazně narostla. S tím ale narostla i úroveň bezpečnosti. Clio bylo prvním malým autem, které se mohlo pyšnit maximálním hodnocením v testech Euro NCAP. Myslelo se i na pohodlí cestujících, protože Clio nabídlo automatickou klimatizaci nebo navigační systém TomTom.
Třetí generace se, stejně jako první generace, stala Evropským autem roku.
_ _
x

RENAULT CLIO 4: VÁŠEŇ PRO DESIGN

V roce 2012 se představilo čtvrté vydání modelu Clio. Tato generace znamenala naprostou revoluci v pojetí vnějšího designu. Směr, který vytyčil šéfdesignér Laurens van den Acker, přinesl smyslné linky, vkusné detaily a také ikonický lak červená Flamme.
_ _
x

RENAULT CLIO 5: NEJLEPŠÍ CLIO VŠECH DOB

Nejnovější vydání modelu Clio je sice zvenku pokračovatelem odkazu předchozí generace, ale pod povrchem nezůstal kámen na kameni. Mimořádně hodnotný interiér, moderní asistenční systémy včetně poloautonomního řízení 2.stupně a dokonce i hybridní pohon E-TECH s výkonem 140 koní.
Zkrátka nejlepší Clio všech dob, které hrdě nese odkaz předchozích generací.
Interiér, kde budete rádi

Interiér, kde budete rádi

Kabina Nového CLIO prošla revoluční změnou. Mimořádně kvalitní měkčené materiály kam jen oko dohlédne, vkusné dekory a hodnotné detaily ze saténového chromu dělají z interiéru místo, které je v rámci třídy naprosto jedinečné.
_ _
Prostor pro cestující.

Prostor pro cestující.

Nové CLIO je sice kompaktnější než předchůdce, ale díky nové platformě a chytrým řešením, jako jsou například tenčí a lehčí sedadla je v interiéru více prostoru pro posádku i zavazadla.
_ _
Zavazadlový prostor

Zavazadlový prostor

Nové CLIO je univerzální vůz. Zavazadlový prostor je jeden z největších v daném segmentu, má pravidelný tvar a může disponovat dvojitou podlahou.
_ _
Každému podle jeho gusta

Každému podle jeho gusta

Nové CLIO navazuje na čtvrtou generaci bohatou možností personalizace. Je libo kontrastní interiér se vkusnými světlými vklady? Výrazný červený interiér? Barevné lišty, které se dají krásně sladit s barvou karoserie? Nové CLIO si můžete vyšperkovat dle libosti.
_ _

Exteriér

Moderní
a svůdný design

Moderní
a svůdný design

Exteriér se vyznačuje plynulými křivkami, ideálními proporcemi a mimořádnou péčí o detail. Užší spáry, chromované detaily stejně jako citlivě zapracované zadní kliky mohou za to, že Nové CLIO působí mimořádně kvalitně.
_ _

R.S. Line

Stylová verze R.S. Line

Stylová verze R.S. Line

Nová verze R.S. Line je tu pro ty, kteří touží po ještě dynamičtějším vzhledu. Vyznačuje se jinak tvarovanými nárazníky po vzoru monopostů formule 1 a stylovými disky kol z lehkých slitin o rozměru 17“.
_ _
Sportovní atmosféra i uvnitř.

Sportovní atmosféra i uvnitř.

Stylovému sportovnímu vnějšímu designu sekunduje interiér. Výrazně tvarovaná sedadla s výbornou boční oporou a lepším držením lopatek, červené detaily, dekory se strukturou karbonu, to je interiér verze R.S. Line.
_ _

Inovace

EASY LINK

EASY LINK

Nový multimediální systém EASY LINK disponuje obrazovkou o úhlopříčce až 9,3“. Ovládání se inspirovalo chytrými telefony a je tedy intuitivní a celé prostředí je přizpůsobitelné.
_ _
Indukční nabíječka pro smartphone
_ _
Prémiový
audiosystém Bose
_ _
EASY PILOT

EASY PILOT

Nové CLIO ukazuje budoucnost řízení díky nejnovějším asistenčním systémům, včetně EASY PILOT – asistenta pro jízdu po dálnici a v kolonách. Systém kombinuje adaptivní tempomat s funkcí Stop and go a vedení v jízdním pruhu. Zásahy systému jsou plynulé a monotónní cesty jsou příjemnější.
_ _
Sledování mrtvého úhlu
_ _
Radost řídit

Radost řídit

Nové CLIO dostalo do vínku skvělé jízdní vlastnosti. Tuhá konstrukce platformy a pečlivě nastavený podvozek a příjemně nastavené řízení mohou za nadmíru jistý a vyspělý jízdní projev vozu. V Novém Renault CLIO se skvěle spojuje komfort s jízdní suverenitou.
_ _

EURO NCAP

EURO NCAP *****

Vozy CLIO vždy v bezpečnosti excelovaly. A Nové CLIO není výjimkou - v bezpečnostních testech nezávislé organizace Euro NCAP si vysloužilo maximální pětihvězdičkové skóre. V kategorii malých vozů se jednalo dokonce o vůz s nejlepším skóre v roce 2019.

Сhci vyzkoušetNový Renault CLIO


Pole je povinné
Pole je povinné
Pole je povinné
Pole je povinné
Pole je povinné

Příběhy těch, kteří se už seznámili
Nový Renault CAPTUR na Instagramu

Nový Renault Kadjar má taky úžasné reproduktory! Nejenže vám zpříjemní cestu, ale třeba vás i roztančí... jako mě!  Která hudba dostane do varu vás? Vyzkoušet je můžete i vy!  A to v rámci projektu #seznamka365,…   zobrazit více »

#repost: Tak tomu se říká skutečný svatební pomocník! 👰 @marttula_ prožila s Novým Renault KADJAR všechny svatební přípravy až po jejich nejšťastnější okamžik. Renault KADJAR se může stát i vaším parťákem…   zobrazit více »

Dopřejte si dobrodružství na palubě Renault KADJAR! #New #KADJAR #Adventure #Design #Nature #4x4 #French #Renault #seznamka365

Poslední fotka s naším svatebním pomocníkem od @renault_cz, než jsme ho s těžkým srdcem museli vrátit 🙏😂😭🤧. Od rozvozu svatebních koláčků až po odvoz na konání té naší veselky nám #novykadjar skvěle sloužil…   zobrazit více »

Ani vy se při výběru auta nedokážete rozhodnout podle technických parametrů podobně jako @michal.vanicek? 🤔 Zapojte se do projektu #seznamka365, v rámci které si můžete vyzkoušet modely Renault KADJAR,…   zobrazit více »

Spolupráce s @renault_cz / Podle čeho vybírám auto? Když jsme si před 8 lety pořizovali nové auto, absolutně jsme netušili, že bychom v něm někdy měli vozit děti a už vůbec ne dvě, takže tomu odpovídá…   zobrazit více »